Miód rzepakowy, 320 ml, słodycz z ula

Nowy produkt

27 Przedmiotów

15,00 zł brutto.

MIÓD RZEPAKOWY 320 ML

ponad 400 gram

SŁOIK IDEALNY DO PRACY, BIURA

MIÓD RZEPAKOWY JEST PRZYKŁADEM ODMIANOWEGO MIODU WIOSENNEGO. JEST TO ODMIANA BARDZO POPULARNA W NASZYM KRAJU, A POZYSKUJE SIĘ JĄ W OKRESIE MASOWEGO KWITNIENIA RZEPAKU, W CIĄGU OKOŁO TRZECH TYGODNI NA PRZEŁOMIE KWIETNIA I MAJA.

 

Spośród wszystkich miodów miód rzepakowy ma najwyższa zawartość glukozy i aminokwasów. A to oznacza, że stanowi doskonałą odżywkę, szczególnie dla organizmu wyczerpanego długotrwałą chorobą, przemęczeniem czy stresem. Ma ogromne właściwości regeneracyjne, a przy tym wzmacnia nasz układ immunologiczny, dzięki czemu jesteśmy mniej podatni na zakażenia drobnoustrojami. W miodzie rzepakowym sporo jest tez potasu i magnezu, dzięki czemu warto stosować go w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. 

Regularne spożywanie tej odmiany miodu wzmacnia serce, obniża ciśnienie krwi, a także może w dużym stopniu spowolnić postępujące zmiany miażdżycowe.

 

Miód przedstawiony w ofercie jest miodem skrystalizowanym.

Krystalizacja jest procesem, który zachodzi w każdym naturalnym miodzie. Miód gęstnieje, lecz jego skład nie ulega zmianie. Czas trwania tego procesu zależy od gatunku miodu, od którego to, zależy również czy miód krystalizuje się w grube czy drobne kryształy- miód rzepakowy należy do tej drugiej grupy.

Napisz recenzję

Miód rzepakowy, 320 ml, słodycz z ula

Miód rzepakowy, 320 ml, słodycz z ula

Produkty Powiązane