Miód rzepakowy, 320 ml, słodycz z ula

Nowy produkt

15,00 zł brutto.

MIÓD RZEPAKOWY 320 ML

ponad 400 gram

SŁOIK IDEALNY DO PRACY, BIURA

MIÓD RZEPAKOWY JEST PRZYKŁADEM ODMIANOWEGO MIODU WIOSENNEGO. JEST TO ODMIANA BARDZO POPULARNA W NASZYM KRAJU, A POZYSKUJE SIĘ JĄ W OKRESIE MASOWEGO KWITNIENIA RZEPAKU, W CIĄGU OKOŁO TRZECH TYGODNI NA PRZEŁOMIE KWIETNIA I MAJA.

 

Spośród wszystkich miodów miód rzepakowy ma najwyższa zawartość glukozy i aminokwasów. A to oznacza, że stanowi doskonałą odżywkę, szczególnie dla organizmu wyczerpanego długotrwałą chorobą, przemęczeniem czy stresem. Ma ogromne właściwości regeneracyjne, a przy tym wzmacnia nasz układ immunologiczny, dzięki czemu jesteśmy mniej podatni na zakażenia drobnoustrojami. W miodzie rzepakowym sporo jest tez potasu i magnezu, dzięki czemu warto stosować go w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. 

Regularne spożywanie tej odmiany miodu wzmacnia serce, obniża ciśnienie krwi, a także może w dużym stopniu spowolnić postępujące zmiany miażdżycowe.

 

Miód przedstawiony w ofercie jest miodem skrystalizowanym.

Krystalizacja jest procesem, który zachodzi w każdym naturalnym miodzie. Miód gęstnieje, lecz jego skład nie ulega zmianie. Czas trwania tego procesu zależy od gatunku miodu, od którego to, zależy również czy miód krystalizuje się w grube czy drobne kryształy- miód rzepakowy należy do tej drugiej grupy.

Produkty Powiązane